Kunstmurusahk

Regulaarselt hooldatud kunstmuruväljakut on võimalik kasutada aastaringselt. Pidev hooldus on oluline ehitamisel tehtud investeeringute tagasiteenimisel. Kallid rajatised vajavad korralikku hooldamist. SAMI kunstmurusahk sobib nii teenust pakkuvatele haljastusfirmadele kui spetsialiseerunud väljakuhooldajatele.

Kunstmuru lumesahk on ette nähtud traktori või laaduri esihaakes kunstmuruväljakute puhastamiseks lumest.

4 meetri laiuse sahaga on lihtne puhastada lumest suurt territooriumi. Sahk on omataolistega võrreldes kerge, kuid ometi vastupidava konstruktsiooniga. Reguleeritava kõrgusega 360 kraadi pöörlevad rattad tagavad saha kummist tera õige hoolduskõrguse väljaku tasapinna suhtes ja ei kraabi ega kahjusta muru. Tera ei lõiku liigselt lumme ega pinnasesse. Lumi rullub saha kumeruse tõttu ja tööd on mugav teostada.

Sahk on varustatud hüdrauliliselt liigutatavate küljetiibadega. Viimased võimaldavad mugavat sissesõitu staadioni väravast või hooldusruumi uksest. Samuti saab haakes sahaga osaleda liikluses.

Väga tähtis on hooldada kunstmuruväljakut pärast iga lumesadu. Jäine, kaua seisnud ja kõva lumi võivad sahkamisel muru kahjustada.

ToodeTöölaiusTranspordilaiusHõlma kõrgusMass haaketaKiirliited 1/2'Kinnitus
TSP40004021 mm 2674 mm530 mm313 kg2 tkA-raam või 3P
Küsi pakkumist