Kunstmurusahk

Regulaarselt hooldatud kunstmuruväljakut on võimalik kasutada aastaringselt. Pidev hooldus on oluline ehitamisel tehtud investeeringute tagasiteenimisel. Kallid rajatised vajavad korralikku hooldamist. SAMI kunstmurusahk sobib nii teenust pakkuvatele haljastusfirmadele kui spetsialiseerunud väljakuhooldajatele.

Kunstmurusahk on ette nähtud traktori või laaduri esihaakes kunstmuruväljakute puhastamiseks lumest.

4 meetri laiuse sahaga on lihtne puhastada lumest suurt territooriumi. Sahk on omataolistega võrreldes kerge, kuid ometi vastupidava konstruktsiooniga. Reguleeritava kõrgusega 360 kraadi pöörlevad rattad tagavad saha kummist tera õige hoolduskõrguse väljaku tasapinna suhtes ja ei kraabi ega kahjusta muru. Tera ei lõiku liigselt lumme ega pinnasesse. Lumi rullub saha kumeruse tõttu ja tööd on mugav teostada.

Sahk on varustatud hüdrauliliselt liigutatavate küljetiibadega. Viimased võimaldavad mugavat sissesõitu staadioni väravast või hooldusruumi uksest. Samuti saab haakes sahaga osaleda liikluses.

Väga tähtis on hooldada kunstmuruväljakut pärast iga lumesadu. Jäine, kaua seisnud ja kõva lumi võivad sahkamisel muru kahjustada.

ToodeKinnitusGabariididTranspordilaiusMassKiirliited 1/2'
KunstmurusahkA-raam4021 x 689 x 653 mm2674 mm331 kg2 tk
Kunstmurusahk3P4021 x 689 x 881 mm2674 mm361 kg2 tk
Küsi pakkumist