Leguan 125

Leguan 125 on turul üks mitmekülgsemaid tõstukeid väikeste mõõtmete juures. Sama tõstuk sobib nii sise- kui ka välistingimustesse. Standardtõstukid varustatakse Honda 13 hj elektristarteriga mootoriga. Sisekasutuseks varustatakse tõstuk tihti ka 230V vahelduvvoolu kasutamise võimalusega.

Tavalise tõstuki saamine siseruumidesse on tihti keeruline, kuid Leguani tõstukiga võid sõita kerge vaevaga uksest sisse. Esirattaga varustatud Leguan sobib eriti hästi õrnadele pindadele, nagu puit- ja marmorpinnad. Esirattaga allasendis ei jäta tõstuk põrandale eriti jälgi. Masinat on võimalik varustada valgete rehvidega.

Leguan tõstukile on saadaval erineva suurusega tugijalgade plastalused. Nendega saab masinat kasutada pehmetel pinnastel ilma probleemideta.

Isesõitva Leguan tõstukiga pääseb kohtadesse kuhu teiste tõstukitega pole mõtet ronida. Neliveo või roomikutega on ka rasketes tingimustes liiklemine kerge. Tõstuk saab hakkama kitsastes oludes ja siseruumides. Selle juures on ühendatud edukalt telskooppoomi ja jäiga poomi koostöö.

Kõiki liikumisi (sõit, tõstmine, tugijalgade liikumine) saab juhtida töökorvist.

Tõhusus, stabiilsus, turvalisus ja kvaliteet on tase milleni Leguan on jõudnud teiste kaubamärkidega võrreles soodsama hinna juures.

Mudel TõstejõudTöökõrgusUlatusKõrgusPikkus (platvormita)Mass
Leguan 125200 kg12,5 m6,3 m 1,8 m5 m (4,4 m)1500-1800 kg
Küsi pakkumist